Děti a miminka

Rodinné fotografie nebo fotografie dětí samotných. Vždy se budete rádi vracet v čase když budete listovat alby. Tyto fotografie bývají nejčastějšími a hlavně těmi nejvděčnějšími dárky, a to hlavně pro prarodiče. Nechte se doma obklopit fotografiemi těch nejmilejších v rámečcích či rovnou na velkých plátnech.

Fotí se dle Vašeho přání – v ateliéru, kde můžeme nabídnout spoustu tématických i neutrálních fotopozadí, rekvizit i šatů, u Vás doma, na rodinných oslavách, v exteriéru.

Newborn fotografování je zaměřeno na novorozená miminka. Každá maminka chce uchovat vzpomínky na své drobátko, ne jen pro sebe, ale i pro něj samotné.

Platí pravidlo – čím dříve s miminkem přijdete, tím lépe. Novorozenci jsou hodně spaví, a snadněji se uspávají a manipulace s ním je poté jednodušší, čím je miminko starší, tím jde hůře uspat když se mu zrovna nechce, je náchylnější na dotyk, zvuky, světla…

Jestliže se Vám nechce s Vaším novorozeňátkem k nám do ateliéru, není problém nafotit u Vás doma.

Balík S

300
  • 5 profesionálně hotových fotografí v elektronické podobě

Balík M

500
  • 10 profesionálně hotových fotografí v elektronické podobě
Nejoblíbenější
Kousek od centra Nového Bydžova je k dispozici rodinný fotoateliér, který nabídne z více než 10 foto pozadí, dostatek času na přípravu, individuální a velmi přítelský přístup a kafíčko. Zaměřujeme se na rodinné fotky, děti s mazlíčky, těhotenské fotografie a newborn